Django Girls

Vytvor si vlastnú web aplikáciu. Workshop pre ženy, na ktorom sa naučíš programovať v Pythone.

Django Girls

O workshope

Ak si dievča a chceš sa naučiť, ako vyvíjať web stránky, máme pre teba dobrú správu. Organizujeme jednodňový workshop pre začiatočníčky! Uskutoční sa v nedeľu, 13. marca 2016 v Bratislave, počas prvého PyConu na Slovensku.

Veríme v budúcnosť žien v IT odvetví a chceme ti dať možnosť naučiť sa programovať a stať sa jednou z nás – programátoriek. Workshop je úplne zdarma, no ak si napriek tomu nemôžeš dovoliť prísť, ale si motivovaná sa učiť a následne zdieľať svoje vedomosti, máme pre teba grantový program na cestovné a ubytovanie. Ak sa chceš zúčastniť aj na konferencii v piatok resp. v sobotu je potrebné si zakúpiť vstupenku.

Prihlás sa

Ak si žena, vieš slovensky, alebo anglicky a máš vlastný počítač, môžeš sa prihlásiť. Nepotrebuješ žiadne predchádzajúce znalosti – workshop je určený pre začiatočníčky.

Prihlásiť sa je možné do 14. februára. Najneskôr 1. marca dostaneš potvrdenie, či si bola na vybratá alebo nie.


PyCon s AJ TY V IT a úspešnými IT manažérkami vo svete

Často kladené otázky

 • Čo potrebujem vedieť o vývoji web stránok alebo programovaní?
  Nič! Workshop je pre začiatočníkov a nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti. Na druhú stranu, určite sa môžeš prihlásiť, ak už máš nejaké základy (vieš, čo je HTML alebo CSS)
 • Mám si doniesť vlastný počítač?
  Áno. Nemáme žiadny hardvér, očakávame, že si prinesieš vlastný počítač (s nabíjačkou). Je dôležité, aby si si vzala domov všetky materiály, ktoré vytvoríš počas workshopu.
 • Musím si niečo nainštalovať na môj počítač?
  Bolo by dobré mať nainštalované Django ešte pred workshopom, no nie je to podmienka. Naši mentori ti s tým radi pomôžu priamo na workshope.
 • Bude sa počas workshopu podávať aj strava?
  Áno. Vďaka PyCon SK a sponzorom bude počas workshopu podávaný obed, káva a občerstvenie.

Staň sa mentorom

Budeme radi, ak sa k nám pridáš a staneš sa mentorom. Pošli nám email na bratislava@djangogirls.org a napíš nám niečo o sebe...
My sa ozveme späť :)

Django Girls

Django Girls workshop na konferencii PyCon SK je súčasťou medzinárodnej iniciatívy Django Girls. Je to nezisková organizácia, ktorej učebné materiály využívajú dobrovoľníci na výučbu programovania po celom svete.

Sponzori

Nemohli by sme tu byť bez podpory od úžasných ľudí a spoločností, ktorí poskytli peniaze, vedomosti a svoj čas, aby nám pomohli uskutočniť tento workshop.

PSF   Aj Ty v IT   Skypicker.com   DIVIO

Platinoví sponzori:Zlatí sponzori:


Strieborní sponzori:


Hlavný mediálny partner

Všetci sponzori