Prvý Bratislavský Python Meetup

7. júl 2015 – 18:00

ProgressBar Hackerspace,
Michalská 3, Bratislava

Prvé stretnutie ľudí, ktorí majú záujem o programovanie v Pythone. Či už ste úplný začiatočník (bez akejkoľvek skúsenosti s programovaním) alebo používate iný "zastaralý" programovací jazyk (a radi by ste prešli na niečo "fresh"), príďte a spoznajte nové možnosti, ktoré Python poskytuje. Ak už ste v Pythone čo-to spravili alebo ste expert, budeme radi, keď nás prídete niečo naučiť.

Stretnutie je vhodné pre ľudí zo všetkých oblastí od webového programovania cez hackovanie hardvéru až po výskum veľkých dát.

Vytvorenie Python komunity je dôležité, pretože veľa firiem doma aj v zahraničí začína používať Python a spoznávať jeho výhody. Koniec koncov to bude zábava, učiť sa jeden od druhého a pri pive si rozprávať zážitky z krotenia hadov.

Github: https://github.com/pyconsk/meetup/tree/master/Bratislava/201507

Kontakt: meetup@pycon.sk

Organizátor: Richard Kellner, Daniel Kontšek

Lanyrd: http://lanyrd.com/2015/pyba/

Na stretnutí sme si predstavili filozofiu meetupov a Daniel Kontšek nám spravil stručný úvod do Pythonu. Z Poľska nás prišiel navštíviť Filip Kłębczyk, ktorý nám porozprával o organizácií poľského PyConu. Nakoniec nám Richard Kellner vysvetlil ako fungovala Enigma a napísali sme si v Pythone princíp jej fungovania.

Platinoví sponzori:Zlatí sponzori:


Strieborní sponzori:


Hlavný mediálny partner

Všetci sponzori